Гэтая старонка была перакладзена аўтаматычна і яшчэ не праверана экспертамі.
05.09.2024 #навіны 411 1 мин
Мерапрыемства "Увага - дзеці!" і акцыя «Белая Русь» – за бяспеку дзяцей на дарогах»

🚦 Увага – дзеці!

У Савецкім раёне Мінска праводзяцца інфармацыйна-прафілактычныя мерапрыемствы, якія штогод праходзяць напярэдадні Дня ведаў у рамках спецыяльнага комплекснага мерапрыемства "Увага – дзеці!" і акцыі “Белая Русь” – за бяспеку дзяцей на дарогах”.

🗣️Вучні Мінскага радыётэхнічнага каледжа, «Белая Русь» і аддзел ДАІ УУС адміністрацыі Савецкага раёна Мінска павіншавалі навучэнцаў школы № 53 і іх бацькоў з Днём ведаў і нагадалі аб асноўных правілах паводзін на дарогах і нерэгулюемых пешаходных пераходах.

Сумесныя прафілактычныя мерапрыемствы і ўрокі бяспекі з уручэннем інфармацыйных матэрыялаў і святлоадбіўных элементаў пройдуць у верасні і ў іншых установах адукацыі Савецкага раёна Мінска.